Go to top
About Us

Įtempiamų lubų kaina

Kai artėja laikas atlikti remontą arba reikia tiesiog pakeisti lubas vienas iš geriausių pasirinkimų, kuris papuoš jūsų namu tai įtempiamos lubos. Šios lubos sukelia daugelio namų, butų, biurų, klubų ir kitų patalpų savininkų susidomėjimą. Tarp tokių lubų privalumų yra labai svarbu paminėti tai, kad jos gali radikaliai pakeisti jūsų patalpos įvaizdį, jūsų namai tarps gražesnis, originalesni ir jį vizualiai išplės. Šių lubų pagalba bus galima nuslėpti įvairiausius defektus. Profesionaliai sumontuotos įtempiamos lubos gražiai atrodys, bei ilgai tarnaus savo savininkui. Taip pat verta aptarti kokia yra įtempiamų lubų kaina. Ji yra sudaryta iš to kokios medžiagos yra naudojamos, kaip jos yra montuojamos, bei tai ką reikia apeiti, ar turi būti apdirbami kampai. Nuolatiniai klientai labai dažnai gali gauti nuolaidas. Įtempiamų lubų kaina yra apskaičiuojama pagal įvairias vartotojų kategorijas, kurie yra pasiruošę investuoti pinigus į lubų kokybę ir žinoma buto patogumą. Dar vienas svarbus tokių lubų privalumas, naudojamos įvairios spalvos ir faktūra. Šių parametrų dėka galima buto interjerą paversti iš tiesų išskirtiniu, tereikia pasirinkti tinkamas medžiagas, kurios bus naudojamos montuojant įtempiamas lubas. Jums reikia surastiatspalvį ir spalvą, kuris jūsų biurą arba kambarį pavers patraukliu. Tai kaip atrodys įtempiamos lubos galima lengvai pasirinkti atsižvelgiant į tai kaip bus naudojamas kambarys. Paprastos baltos lubos gali padėti sukurti darbui pritaikytą atmosferą jūsų biure arba vizualiai padidinti jūsų nedidelę virtuvę. Ryškių spalvų įtempiamos lubos arba vaizduojami tam tikri atvaizdai puikiai tiks jūsų svečių kambariui, miegamajam arba vaikų kambariui. Kelių lygių lubos gali puikiai papuošti svečių kambarį.

Jūs galite užsakyti įtempiamas lubas palankia kaina su mūsų pagalba, tai yra ne paprastas būdas privilioti dėmesį, tai yra realybė. Tai kokia bus tiksli įtempiamų lubų kaina jūs sužinosite jei kreipsitės į įmonės vadybininkus. Be to, jūs galėsite būti tikri, kad kaina nebus sumažinama, bus pasakomos realios kainos. Jūs galėsite užsakyti įvairių rūšių ir dydžio lubas. Jums bus pateikta didelė spalvų ir faktūrų įvairovė, jūs galėsite pasinaudoti foto tapetais, bei visada galite apžiūrėti pavyzdžius. Įtempiamų lubų montavimas prasideda nuo to, kad į jūsų namuos atvažiuos matavimus atliekantis darbuotojas ir tai bus atliekama jums patogiu laiku. Patyręs specialistas išmatuos jūsų patalpą, o vėliau bus atliekama konstrukcijos gamyba, kuri bus montuojama ant jūsų lubų. Kai yra atliekami darbai yra naudojamos tik kokybiškos medžiagos, tvirtinimo detalės, bei furnitūros. Dažniausiai ši procedūra užtrunka vos kelias dienas ir jau pagaminta konstrukcija bus pristatyta į jūsų namus, montavimas bus atliktas operatyviai ir greitai. Montavimo darbai yra visiškai saugūs, kadangi yra naudojamos tik patikimos medžiagos.

Praeis tikrai mažai laiko ir jūsų namuose bus gražios, funkcionalios, bei tvirtos įtempiamos lubos. Įtempiamų lubų kaina priklauso nuo kelių faktorių ir ji bus nustatoma tada, kai bus atliekami patalpos matavimo darbai. Taip pat kaina priklauso nuo to kokios medžiagos, kiek šviestuvų, kampų, ventiliacijos grotų ir gaisro daviklių bus naudojama. Įtempiamų lubų kreivos linijos kainuoja daugiau, priklauso nuo to kiek tokios lubos turės lygių, koks bus montavimo aukštis ir montavimo sudėtingumas. Trapecinė geometrija ir pusiau apvalūs paviršiai padidina konstrukcijos kainą. Lubų spalva, kaip taisyklė dažniausiai neturi įtakos kainai, išimtis yra tik jei naudojami foto tapetai. Kai yra atliekamas lubų užsakymas yra sumokama už lubų medžiagos kainą ir kitus papildomus darbus.

Leave Comments