Go to top
About Us

Kaip apsisaugoti nuo erkių?

Gyvenate prie miško? O galbūt turite jaukią sodyba miesto pakraštyje? Gamta mums išties svarbi ir būtina poilsiui, tačiau nereikia pamiršti, jog visur reikia saugotis. Šiuo konkrečiu atveju kalbame apie erkes ir tai, kaip greitai jos gali pakeisti mūsų gyvenimą. Turbūt nereikia ir pasakoti apie erkių platinamas ligas bei jų komplikacijas. Išties neįtikėtina, kiek žalos gali padaryti toks mažas padarėlis. Visgi, turėdami šią informaciją mes galime imtis priemonių tam, kad apsisaugotume. Natūralu, jog visi renkasi jiems priimtiniausius saugojimosi būdus, tačiau mūsų pasiūlymas galbūt yra toks, apie kurį jums dar neteko girdėti. Svarstote, kas tai galėtų būti? Erkiu naikinimas – paprastas ir saugus būdas jaustis saugiai savo namuose.

Erkių keliami pavojai yra visiems gerai žinomi, tačiau nuo jų apsisaugoti daug lengviau suaugusiems. Mes galime įvertinti rizikas ir neiti į mišką, dėtis ilgas kelnes vaikštant per aukštą žolę ir t.t. Tuo trapu vaikams visa tai paaiškinti išties sudėtinga, na o ką jau kalbėti apie tai, jog jie tiesiog prieštarauja ir mums nematant elgiasi kaip tik panorėję. Tokiose situacijose erkiu naikinimas yra vienintelis efektyvus ir saugus būdas apsisaugoti, tad kodėl gi juo nepasinaudojus? Žinoma, kalbant apie apsaugos priemones, jų yra ir daugiau, tačiau nė viena jų neturi tokio efektyvumo ir patogumo vartotojui. Atlikus erkių naikinimo darbus jūs galite visiškai pamiršti šią problemą ir nesukti dėl erkių galvos. Jums nereikia kas kartą einant į lauką naudoti specialius aliejus, tepaliukus ar kitas atbaidymo priemones. Taigi, patogumas tikrai garantuotas. Kitas apsisaugojimo būdas, kuris yra taip pat gan populiarus – skiepai. Žinoma, niekas niekada jums neduos šimto procentų garantijos, tačiau medikų teigimu tai gan efektyvu. Visgi, šioje vietoje reikia nepamiršti, jog dėl tam tikrų alergijų bei skiepo sudėties, skiepytis gali ne visi. Taip pat skiepai galimi tik nuo tam tikro amžiaus, tad turėdami mažesnius vaikus, net negalite rinktis šios apsaugos priemonės. Tuo tarpu su erkių naikinimu viskas greita ir paprasta. Jums patiems neriekia nieko daryti, na o atvykę specialistai darbą padaro greitai ir efektyviai. Taigi, palyginus nedidelė finansinė investicija jums gali suteikti be galo daug naudos. Jei anksčiau apie šį pasiūlymą nebuvote girdėję, pats metas pasidomėti, mat dabar yra pats tinkamiausias laikas užsisakyti paslaugą, nes erkių skaičius daugėja ne dienomis o valandomis.

Erkių naikinimas

Saugumas namuose yra be galo svarbus, na o norėdami pasirūpinti savimi bei šeimos nariais, visada galime pasikliauti specialistų pagalba. Erkės nėra niekuo dėti padarėliai, na o jų sukeliamos ligos yra išties pavojingos. Taigi, pasirinkite jums tinkamiauisą būdą ir pasidomėkite erkių populiacijos naikinimu, mat tai tikrų tikriausias išsigelbėjimas šeimoms, kurios gyvena gamtoje ar netoli jos!

Leave Comments