Go to top
About Us

Kaip išvengti depresijos?

Kartais nutinka taip, kad žmogų apima slogi nuotaika. Tas pats darbas, trys vaikai, milijonas rūpesčių, varginanti namų buitis, nusibodusios televizijos laidos, tūkstantį kartų skaitytos knygos, namai be dvasios, nublankę ir viskas, rodos, slepiasi po dideliu dulkių kamuoliu – tikras galvos skausmas Laikas kažką keisti ir tuojau pat. Čia pateikiama keletas punktų, kaip tučtuojau suimti save į rankas, nepasiduoti depresijai ir šiekt tiek “atšviežinti” savo nusistovėjusį gyvenimą.

Pirmiausia apsilankykite didžiuliame prekybcentryje – apsipirkinėjimas dažnai pakelia nuotaiką. Nebūtina išleisti krūvos pinigų. Pakanka įsigyti mažą smulkmeną, kuri priverstų nusišypsoti. Pasipuoškite nauja apyranke, auskarais. Arba nusipirkite seniai norimos paragauti arbatos.

Nueikitie į biblioteką – tai tikra palaima dvasiai. Išsirinkite knygą, kuri privers į viską pažvelgti kitomis akimis, nauju kampu. Arba paskaitykite poezijos – neribota fantazija, lengvai plaukiančios eilės įkvėps najiems iššūkiams ir idėjoms. Jei nesate knygų mėgėjas, pažiūrėkite kinomanų rekomenduojamą filmą. Taip bent jau atitrūksite nuo kasdienybės ir sekinančios rutinos.

Dar vienas svarbus dalykas, kuris padės emociškai atsigauti, tai šiek tiek pakeisti aplinką, kurioje gyvenate. Atnaujinti namus svarbu visomis prasmėmis. Jums pagelbės elementarus sienų dekoravimas. Išsirinkite naują veidrodį arba gražią stilingą šviestuvą. Dar viena puiki detalė atnaujinti namus – sienų apvadai. Jei nepakanka atnaujinti sienas, pasikabinkite naujas užuolaidas arba atnaujinkite ir lubas: nauja graži lempa arba puošnus sienų reljefinis dekoravimas suteiks namams jaukumo, o prigulę vakare įsižiūrėsite į lubas ir kaip mat šypsena papuoš veidą – kažkas pasikeitė.

Tačiau pats geriausias būdas prablaškyti slogias mintis ir išsivaduoti iš emocinio sąstingio – aplankyti kitą šalį. Išvykti į kelionę geriausia drauge su visa šeima – visiems reikia pokyčių. Susikraukite lagaminėlį ir pigiausiu bilietu išskriskite kur nors, kur galima pamatyti daug naujo. Arba plaukite kruizu. Galima rasti nebrangių kelionių laivu kelioms dienoms, bet įspūdžiai, patirti kelionės metu, atstatys dvasinę būseną maksimaliai. Kitas oras, kita aplinka, kiti žmonės, kitas maistas, kitos gatvės, poilsis, naujos mintys, naujas bendravimas ir dar niekada nematyti vaizdai – visa tai suteiks energijos ir bus tarsi geros nuotaikos, teigiamų minčių užtaisas bent pusmečiui į priekį.

Mylėkite save.

Leave Comments