Go to top
About Us

Kaip rasti gerus virtuvės baldus už prieinamą kainą?

Jums atsibodo banalūs virtuvės baldai ir ieškote tokių baldų, kuriuose puikiai būtų suderintas grožis ir funkcionalumas? Dabar tai padaryti galima kur kas paprasčiau, kadangi baldų galerijos siūlo nestandartinių virtuvės baldų gamybos procesą – jūs tiesiog pasakysite, kokie virtuvės baldai jums būtų labiausiai prie širdies ir profesionalai jums leis šią viziją pamatyti realybėje. Dabar nestandartinių virtuvės baldų kaina nėra tokia didelė – ji ne itin skiriasi nuo įprastų baldų kainos. Žinoma, už unikalumą gali tekti sumokėti šiek tiek papildomai, tačiau skirtumas tikrai nebus didelis, ypač jeigu perkate baldus internete.

virtuves baldai

Skirtingų stilių pasirinkimas

Nestandartiniai baldų gaminiai yra demonstruojami internete – dabar yra ne viena įmonė internete, kuri savo virtualią baldų galeriją demonstruoja internete – ten galite pamatyti geriausius virtuvės komplektus ir iš karto sužinoti, kokia būtų tokių virtuvės baldų kaina. Kainos gali labai skirtis, tačiau patys pigiausi virtuviniai komplektai šiuo metu kainuoja apie penkis šimtus litų, o dažniausiai yra perkami tie, kurie kainuoja apie tūkstantį litų, kadangi tai yra aukso viduriukas – dažniausiai tokie baldų komplektai virtuvei būna labai kokybiški, o kaina nebūna pernelyg „užkelta“. Negana to, anot daugelio specialistų, pirkti baldus savo virtuvei internetu kainuos gerokai pigiau. Už tokios pat kokybės baldus čia yra mokama net dvidešimčia procentų mažiau. Taip galbūt yra todėl, kad baldų įmonės nori perkelti savo verslą į internetą – juk tai patogiau ir pačiai įmonei, ir klientams – jie gali bet kuriuo paros metu tiesiog užeiti į virtualią baldų galerija ir išsirinkti savo norimą baldų komplektą arba tiesiog užpildyti trumpą formą ir parašyti savo norus – pavyzdžiui, jeigu jums reikalingas toks virtuvės baldų komplektas, kuriame būtų ir spintos stumdomomis durimis, tuomet jūs tiesiog pranešite baldų gamintojams ir jie pateiks jums galimus variantus.

Tikra tiesa, jog anksčiau tokios paslaugos gerokai atbaidydavo savo kainomis, tačiau pastaruoju metu nestandartinių virtuvės baldų gamyba suklestėjo ir profesionalai gali jums pasiūlyti visiškai unikalius baldus už beveik tokią pačią kainą, kaip jau ir paruoštus virtuvės komplektus. O juk unikalūs virtuvės baldai ir spintos su stumdomomis durimis gali būti kaip meno kūrinys, kuris tikrai papuoš jūsų namų interjerą ir padės sukurti ramią ir taikią nuotaiką jūsų namuose, tad pasidomėti, kiek kainuotų jums idealiausi baldai, tikrai verta.

Leave Comments