Go to top
About Us

Medinių laiptų gamyba

Mediena yra unikali medžiaga. Naudojant šią medžiagą yra statomi namai, daroma sienų ir grindų apdaila, na ir žinoma yra gaminami nepakartojami ir ilgaamžiški laiptai. Profesionalūs meistrai gali gaminti patogius ir gražius laiptus, kurie turės įvairias konstrukcijas, viskas bus daroma griežtai pagal numatytas technologijas ir pagal tai kokios kokybės medžiagos bus naudojamos. Pavyzdžiui, pagal technologijas pagrindinės laiptų detalės yra klijuojamos iš medienos, tai suteikia galimybę išvengti deformacijos galimybės, kai yra naudojami laiptai. Kai yra dažoma mediena gali būti naudojami dažai arba emalis, tonuojantis lakas, specialūs parketo lakai, kurie yra labai tvirti. Tačiau dažymo darbai turi būti atliekami prieš tai, kai bus montuojami laiptai, dar tada, kai yra paruošiami visi elementai, tai yra iki surinkimo akimirkos. Šis reikalavimas yra nulemtas tuo, kad vėliau laiptai nesideformuos, o tai ženkliai pratęs jų tarnavimo laiką ir padidins saugumo lygį. Be to, namų sąlygomis jūs niekada nepasieksite tokio kokybiško dažymo, kurį galima gauti pramoninėje gamyboje. Kokią medieną naudojant yra atliekama laiptu gamyba? Variantų yra tikrai labai daug ir jums reikia pasirinkti tą, kuris yra optimaliausias jums, atsižvelgiant į tai kokie yra jūsų reikalavimai ir koks yra jūsų biudžetas, na ir žinoma į tai kokiomis ypatybėmis pasižymi mediena.

Laiptų gamyba gali būti atliekama naudojant eglę, tai yra šviesi, nebrangi medienos rūšis, todėl ji yra tokia populiari. Turi vientisą struktūrą, tačiau ji nėra labai tvirta. Tačiau ji nebijo jokių puvėsių, gali išlaikyti aukštą drėgmės lygį. Taip pat gali būti naudojama buko mediena, jo struktūra turi silpnai išreikštą struktūrą, vidutinį tvirtumo slenkstį. Spalva yra šviesi, tačiau kartais yra matomas pilkas arba net rausvai-geltonas atspalvis. Gali būti naudojamas ir ąžuolas, kuris turi šviesiai geltoną atspalvį, tačiau su laiku jis kinta, tamsėja. Todėl senas ąžuolinis gaminys turi prabangesnę išvaizdą. Pats savaime ąžuolas yra puiki medžiaga norint pagaminti laiptus, vienintelis trūkumas, kad ši medienos rūšis nepigiai kainuoja. Jei yra naudojamas uosis jis pasižymi šviesiomis spalvomis, mediena turi ryškiai matomą struktūrą. Taip pat stebina šios medienos tvirtumas ir ji yra elastinga. Šios medienos praktiškai neveikia jokie išoriniai veiksniai. Be to, laiptų gamyboje gali būti naudojamas klevas, kuris turi šviesų atspalvį, jis yra labai tvirtas. Kadangi ši mediena yra labai tvirta, todėl laiptai bus patikimi, tvirti ir ilgaamžiški. Jei jūs abejojate kokią medieną geriau naudoti tokiu atveju jums reikėtų pasitarti su specialistais, jums bus pateiktas medžiagų ir atspalvių katalogas – tai padės jums pasirinkti, kas labiausiai tinka jūsų laiptams.

Geri laiptai, kurie pakankamai tvirti tiesiog negali kainuoti pigiai. Jei jūs taupysite pirkdami medžiagas arba pasirinkdami paslaugas, jūs rizikuojate po tam tikro laiko ant laiptų pamatyti įtrūkimus ir nelygumu, na ir kitus nemaloniu siurprizus. Žinoma, tai laiptų naudojimą tikrai nepadarys saugiu. Blogiausiu atveju jums reikės keisti laiptų elementus į saugesnius. Kaip laiptų gamyba yra atliekama naudojant medieną viskas turi būti atliekama griežtai pagal gamybos technologijas, turi būti naudojama atitinkama įranga. Be to, proceso metu turėtų dalyvauti profesionalus meistras. Dažniausiai mediniais laiptais labiausiai yra susidomėję žmonės, kurie nori sutaupyti daugiau vietos savo namuose. Tokios konstrukcijos užima mažai vietos, jos gali įsipaišyti net į tokį butą, kuriame nėra labai daug vietos. Privatiems namams idealus variantas yra marširavimo mediniai laiptai. Šios konstrukcijos yra paprastos ir patogiai naudojamos.

Daugiau informacijos : http://www.originaluslaiptai.lt

Leave Comments