Go to top
About Us

Nestandartinių baldų gamyba

Namų interjero kūrimas yra be galo malonus procesas. Tai galimybė išnaudoti savo kūrybiškumą bei turimas idėjas. Tiesa, tai nėra viena iš pigiausių sričių, tad net jei ir nesinaudosite dizainerio paslaugomis, reikiamos priemonės bei baldai kainuos nemažai. Kalbant apie interjerą, negalima sakyti, jog vienos patalpos yra tinkamos, o kitos ne. Viskas priklauso nuo priimamų sprendimų bei erdvės išnaudojimo. Baldus galima pirkti jau pagamintus, specialiuose salonuose arba užsakinėti, na o tai jau priklauso tik nuo jūsų poreikių. Jei namuose yra mažos erdvės, kurių negalite pritaikyti ir jose nesižiūri jokie baldai, galbūt metas pasidomėti nestandartinių baldų gamyba, nes ji gali pasiūlyti alternatyvias išeitis, padedančias išsisukti iš bet kokios situacijos. Jei gyvenate bute, natūralu, jog neturite labai daug erdvės. Tokioje situacijoje baldų išdėstymas yra be galo svarbus, nes tik nuo jo priklauso tai, kiek namuose turėsite vietos. Tam, jog nereikėtų gaišti laiko ir važinėti po visus veikiančius baldų salonus, geriausia užsisakyti baldus iš gamintojų, kurie gali padaryti tai, ko jūs norite. Tai be jokios abejonės geriausias galimas pasirinkimas, nes tik jis gali suteikti visišką laisvę jūsų fantazijai ir pasirinkimams.

Šiandien visuomenėje vis dar vadovaujamasi stereotipu, jog specialių baldų gamyba yra gerokai brangesnė. Manoma, jog salonuose siūlomos prekės geriau atitinka vartotojų poreikius bei finansines galimybes. Visgi, realybėje situacija yra priešinga. Jei esate apsilankę baldų salonuose, greičiausiai pastebėjote, jog ten siūlomos kainos yra išties aukštos. Tai lemia rinkos kainos, konkurentų pasiūlymai ar net gamintojo vardas, kuris gali gerokai padidinti pirkinio sumą. Tuo tarpų baldų gaminimas nėra atstovaujamas tam tikro priekinio ženklo, kur mokama už prestižą ar reputaciją. Tokiu būdu pagamintas baldas bus ne tik ne prastesnis, tačiau netgi kokybiškesnis. Svarstote, kodėl? Tai vienetinis kūrinys, kuris atitinka būtent jūsų poreikius, o ne masinės gamybos produktas, kuris prieinamas kiekvienam norinčiam. Nestandartinių baldų gamyba yra puikus pasirinkimas bet kurioje situacija, nepaisant gyvenamojo ploto dydžio, stiliaus ar reikalavimų. Net ir tuo atveju, jei parodytumėte baldų gamintojams salone parduodamą baldą, jie jį pagamintų už gerokai patrauklesnę kainą.

Kalbant apie populiariausius bei labiausiai užsakomus baldus, virtuvių komplektai yra be jokios abejonės lyderiai. Būtent šį baldą yra sunkiausia įsigyti, nes visos virtuvės gali būti skirtingos, na o mūsų poreikiai taip pat nėra vienodi. Galime tik pasidžiaugti, jog šiandien Lietuvoje yra išties kokybiškai savo darbą atliekančių meistrų. Jų dėka nestandartinių baldų gamyba nuolatos populiarėja ir įgauna vartotojų pasitikėjimą. Nėra jokios abejonės, jog tai patrauklesnis pasirinkimas, tiesiog galbūt ne visi įvertiname šiuos aspektus ir esame priversti įsigyti masinės gamybos prekes, kurios iš esmės nėra tai, apie ką svajojome.

Leave Comments