Go to top
About Us

Pinti Lauko Baldai Interjerui Ir Eksterjerui Kurti

Karštuoju metų laiku stengiamės kuo mažiau laiko praleisti namuose, nes nespėsime apsidairyti ir vėl užklups žiema… Vasarą ypatingai „puolamos“ kavinės, kurios siūlo galimybę klientams sėdėti tiek lauke, tiek viduje. Tokios kavinukės lieka populirios net ir rudeniop, kai jau gana vėsu, bet žmonės lieka patenkinti gavę šiltą pledą ir neina į vidų. Kažkaip jau visi pajutome, kad sėdint viduje ir lauke atmosfera ne ta pati, ji kitokia. Lauko baldai turi tą savybę, kuri privilioja klientą prisėsti ir užsisakyti puodelį arbatos ar kavos. Tai, žinoma, priklauso nuo eksterjero ir to, kaip puošiami tie lauko baldai, nes nes skanaus meniu ne visada pakanka išlaikyti pastovesnį klientą. Jei klientas išgerė labai skanios kavos, bet jam nepatiko aplinka, jis kitą kartą nebeateis… Tad ko reikia stilingai lauko aplinkai, kad praeiviai susigundytų stabtelti?

Galime patikinti, kad pinti lauko baldai atrodo itin jaukiai, jei dekoruojami papildomomis detalėmis, kad ir kokia mini puokštele stalelio viduryje arba žvakele, priklausomai nuo oro temperatūros lauke. Staltiesė, bet ne per daug ilga bei gražiai įpakuotos servetėlės taip pat klientui išduoda, kad juo bus rūpinamasi, kad padavėja maloniai aptarnaus. Nors jei atvirai, kai vasarą mieste į kavines plūsta tiek daug žmonių, jų srautas pakankamai didelis ir klientas apskritai džiaugiasi, kad rado kur prisėsti ir atsigaivinti užsisakęs vaisinių ledų indelį. Tada jau vidaus ar lauko baldai, nesvarbu kur jie stovėtų, atrodo tikra prabanga, svarbu, kad būtų gauti nors menkutį šešėlį ir prisėdus pailsinti nuo karščio patinusias ar nuo ilgo vaikščiojimo pavargusias kojeles. Manau, ne viena moteris su didžiausiu malonumu pasakys, kad lauko baldai patogūs sėdėti, yapč tada, kai spaudžia dar nepranešioti nauji bateliai.

Pinti lauko baldai mėgiami kavinės darbuotojų, nes darbo pabaigoje juos nesunku saugumo sumetimais sunešti į vidų. Jie lengvutėliai, todėl nepaskaus nugara. Juos prižiūrėti taip pat nesunku, nes jie nebijo karščio, neblunka jų spalva, jie nebijo lietaus ir yra tvirti. Lauko baldai gali būti pritaikomi ir interjere. Pavyzdžiui, jei kavinė teikia galimybę sėdėti prie baro, tai baldu parduotuvės siūlo ir pintas baro kėdes su minkšta pagalvėle atsisėdimui. Kavinės taip pat mėgsta klientams pasiūlyti įvairovę… Viename gale statomi staliukai su pufais aplink, kitame – foteliukai, kad būtų galima atsiremti, o viduryje kiek didesnis stalas su dviem sofutėmis šiek tiek gausesniai kompanijai aptarnauti. Lauko baldai yra pritaikomi bet kokiems poreikiams, o klientai mėgsta, kai interjere jaučiamas dinamiškumas. Per pirmą apsilankymą pasėdi vienoje kavinės zonoje, per kita – kitoje ir tie du apsilankymai jau atrodo taip, tarsi būtum lankęs dvi skirtingas kavines. Tai tarytum gudrus žaidimas, kad klientui neatsibostų ta pati kavinė ir jis užsuktų vėl ir vėl. Jei lauko baldai dar yra apgaubti tinkamai parinkta muzika, kuri dera prie kavinės dizaino ir aptarnavimo stiliaus, tai tokia vieta bus ypatingai mėgiama.

Leave Comments