Go to top
About Us

Tinklelis nuo uodų

Kad jūs galėtumėte atsikratyti tokio rūpesčio kaip vabzdžiai, dulkės ir pūkai jūsų namuose arba darbe jums reikia padaryti labai nedaug, pavyzdžiui reikia įsigyti tinklelį nuo uodų, kurį galėsite montuoti ant durų arba lango. Visa laimė, kad šiais laikais tinklelis nuo uodų tai nėra deficitas ir jų pasirinkimas yra tikrai labai gausus, taigi jūs galėsite pasirinkti sau tinkamiausią variantą. Tinklelius nuo uodų šiais laikais gali įsigyti eilinis pirkėjas ir tai nėra sudėtinga. Galima įsigyti karkasinius tinklelius, jie yra vieni iš populiariausių apsaugos priemonių nuo uodų, gali būti montuojami ant šiuolaikiškų plastikinių langų. Jie yra labai paprastai montuojami ant langų, taip pat greitai tinklelis nuo uodų galės būti ir nuimtas. Jis yra tvirtinamas su specialių ,,liežuvėlių“ pagalba, kurie neleis tinkleliui iškristi. Taip yra atveriamos rūšies tinkleliai jie yra labai panašūs į karkasinius tinklelius, kadangi jų konstrukcija taip pat yra karkasinė. Vienintelis skirtumas yra tvirtinimo būdas angoje. Šis tinklelis nuo uodų yra pritaikytas balkono arba užmiesčio namų durims.

Tinklelis nuo vabzdžių šiais laikais yra naudojamas praktiškai visada, kai atsirado metalo plastikiniai langai. Šie tinkleliai yra reikalingi vasaros laikotarpiu, kadangi tada uodai pradeda daugiausia siautėti. Kadangi vis žmonės bijo šio pavojaus, todėl jie ir yra tokie populiarūs, kadangi jie visiškai sutrukdo į namus patekti nemaloniems uodams, kurie ne tik skaudžiai gelia, tačiau taip pat neleidžia ramiai pailsėti ir atsipalaiduoti. Tinklelis nuo uodų neleis į jūsų namus patekti uodams ir kitiems vabzdžiams per duris ir langus. Tai yra tarsi filtras, kuris neleidžia patekti dulkėms ir vabzdžiams. Jie yra skirti apsaugoti jūsų namus nuo vamzdžių ir kitų svetimšalių, kurie į jūsų namus gali patekti per langus arba duris. Jei yra naudojamas anti alerginis tinklelis nuo uodų, tokiu atveju į jūsų namus nepatenka dulkės ir sumažėja alergenų kiekis ore. Dažniausiai konstrukcijos yra gaminamos iš aliuminio, todėl jos bus ilgaamžiškos ir jų nepaveiks korozija.

Tinklelis nuo uodų suteiks galimybę atidaryti langus per kuriuos dabar į jūsų namus negalės įskristi uodai, o jūsų namuose išliks gaivus ir grynas oras. Egzistuoja trys tinklelių rūšys, tai yra : karkasiniai tinklai, tinklai roletai ir atveriami tinklai. Anti alerginių tinklelių spalva yra juoda, todėl jūsų namuose galės būti sulaikoma šviesa, tinklelio rėmas yra stabilus ir tvirtas, tai yra patikima konstrukcija. Konstrukcijos profiliai tinkelį iš;laikys įtemptą pagal visą rėmo plotą. Kai yra montuojamas tinklelis nuo uodų nepažeidžiama lango ir durų konstrukcija. Tinklelis gali būti montuojamas ant lango rėmo arba ant lango kabliukų. Tinklelio konstrukcijos spalva gali būti balta, ruda arba pagaminta iš medžio imitacijos. Įprastai tinklelio spalva yra pilka, tačiau toks tinklelis nesumažins iš lango sklindančios šviesos ir šviesoje jis bus permatomas. Anti alerginis tinklelis nuo uodų padės sumažint alergenų kiekį esantį jūsų namuose ir tokiu būdu padės jums gyventi patogiau, o ypatingai žmonėms, kurie linkę sirgti alerginiais susirgimais. Šių tinklelių pasirinkimas šiais laikais yra labai įvairus, todėl jums tikrai nebus sudėtinga surasti sau tinkamiausią, kadangi jūs turėsite iš ko pasirinkti. Tai taps patikima jūsų namų apsauga nuo uodų ir kitų vamzdžių, ji neleis į jūsų namus patekti dulkėms ir kitiems svetimkūniams. Tai taps tikru išsigelbėjimu vasara pasinaudokite proga gyventi patogiau ir jūs tai įvertinsite.

Leave Comments